Volkswagen Maratonský víkend
Praha 2019

  • Balíček Attendu
zdroj: RunCzech Flickr
O Akci

Již po 25.! se stal Volkswagen Maraton Praha neodmyslitelnou součástí světového běhu. Mimořádně krásná trať. Výborně zorganizovaná událost od vyzvednutí startovního balíčku po poslední tón pražského Maraton Music Festivalu. Tým RunCzech dělá vše, co umí, aby vytvořil výjimečnou běžeckou událost. Nám, v Attendu, je ctí být součástí celé sezóny závodů RunCzech.

300

hostů

55%

Hostů přišlo s QR kódem

2019

Rok konání akce

Celoroční spolupráce

Součástí každého běžečkého závodu od RunCzech jsou Guest zóny pro pozvané hosty z řad partnerů. U těchto akcí Attendu usnadňuje hromadné rozesílky pozvánek a vstupenek na tisíce hostů. Přímo na akci pak značně urychluje odbavovací proces mobilní check-in aplikace Attendu, která zároveň na všech stanovištích automaticky synchronizuje data ve všech tabletech a telefonech.

„Zážitek pro hosta na závodě začíná pozváním a snadným potvrzením účasti. Rychlá kontrola u vstupu na akci je pro něj dalším překvapením. Za tím vším stojí Attendu a dává nám do ruky mocný nástroj, díky kterému můžeme spolehlivě sdílet informace o pozvánkách hostů do Guest Zone.“

Václav Skřivánek, Race Director

Objevte další Case studies