Premiéra nové generace
ikonického modelu ŠKODA OCTAVIA

  • Balíček Attendu
  • Emailové šablony
  • Registrační microsite
zdroj: ŠKODA Storyboard
O Akci

Premiéra nové generace modelu ŠKODA OCTAVIA se odehrála před 700 diváky a mnoha čestnými hosty 11. listopadu 2019 ve Veletržním paláci. V sídle Národní galerie Praha představila ŠKODA AUTO čtvrtou generaci modelu ŠKODA OCTAVIA.

700

hostů

2019

Rok konání akce

Zadání

ŠKODA AUTO pojala představení svého bestselleru ve stylu uměrném důležitosti tohoto modelu. Pro tento druh akce je klíčová personalizovaná a automatizovaná komunikace s hosty. Cílem bylo směrovat rozdílnou komunikaci na různé skupiny hostů, v českém a anglickém jazyce. Další fází bylo předání klíčových informací o programu a dresscodu prostřednictvím registrační stránky, která měla být obsahově personalizovaná každému hostovi zvlášť.

Řešení

Celá komunikace s hosty probíhala personalizovaně, od pozvánky a připomínky až po předvyplněnou registrační stránku, kde měl host již k dispozici všechny své údaje. Předem jsme vytvořili podmínky na mailing a registrační stránku, kdy host automaticky dostal patřičné informace týkající se jeho skupiny. ŠKODA AUTO měla v reálném čase přehled o počtu potvrzených/zamítnutých/nevyjádřených hostů.

„Attendu ke každé naší akci vždy přistupuje s tou nejvyšší úrovní profesionality. Důležité jsou pro nás atributy jako individuální přístup, krátká reakční doba, kvalitní grafické zpracování a intuitivní ovládání.“

Michal Kysilka, GK – Corporate Communications

Objevte další Case studies