Kooperativa
MHF Český Krumlov

  • Balíček Attendu
  • Emailové šablony
  • Registrační microsite
zdroj: Kooperativa
O Akci

Kooperativa každý rok, jako generální partner Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov, pořádá několik víkendových akcí pro své partnery. Součástí akcí je i bohatý program spojený s koncerty vážné hudby.

150

hostů

2019

Rok konání akce

Zadání

Pro Kooperativu je akce v Českém Krumlově jednou z nejdůležitejších akcí v průběhu celého roku. Tomu je úměrná i komplexní individuální komunikace na hosty včetně tématické grafiky vždy pro konkrétní rok.

Řešení

Komunikace na hosty zahrnovala všech 6 emailových šablon zpráv, od Save the date přes pozvánku a připomínku až po poděkování za účast. Hosté se registrovali prostřednictvím microsite, kde měli k dispozici všechny informace k ubytování a programu. Na základě volby ubytování probíhal následně personalizovaný mailing s doprovodnými informacemi ke konkrétnímu vybranému hotelu.

„S Attendu spolupracujeme již více než dva roky a jsme spokojeni. Když jsme vyzkoušeli jejich aplikaci poprvé, byli jsme překvapeni kolik nám „evenťákům“ to usnadnilo práce. S přibývajícími akcemi nám vznikají i nové požadavky a prosby a jsme proto rádi, že aplikaci a služby stále inovují.“

Radana Večeřová, Manažer projektů

Objevte další Case studies