IKEA
Regional KickOff Meeting

  • Balíček Attendu
  • Emailové šablony
  • Registrační microsite
  • Zapůjčení zařízení
zdroj: New Wave
O Akci

Ve spolupráci s agenturou New Wave bylo Attendu součástí 3denní akce IKEA Regional KickOff Meeting konané ve sportovním centru Rosmarina. Akce se zúčastnili zaměstnanci společnosti IKEA z Česka, Slovenska a Maďarska.

500

hostů

2019

Rok konání akce

Zadání

Cílem bylo vytvořit dynamickou registrační microsite, která bude zobrazovat rozdílné informace na základě předem dané skupiny hosta. K microsite měli hosté přístup i v průběhu akce za účelem získání aktuálních informací o programu, ubytování atp. Součástí byly i personalizované mailingy na jednotlivé skupiny.

Řešení

Na základě dodané grafiky jsme vytvořili microsite a šablony emailů, které bylo možné rozesílat v rámci hromadných rozesílek a systém Attendu si již sám rozdělil příslušné texty a podobu emailu dle předem nadefinovaných skupin hostů. Na akci probíhal běžný check-in prostřednictvím mobilní aplikace Attendu. V neposlední řadě jsme pro klienta připravili mobilní aplikaci, která se postarala o team-buildingovou aktivitu v rámci jednoho dne akce.

„S Attendu jsme byli schopni odbavit vícedenní akci, na kterou dorazili účastníci ze 3 zemí EU. Jako vždy byl systém spolehlivý a usnadnil nám jak komunikaci s hosty před eventem, tak odbavení na hospitality v průběhu akce.“

Alena Hornofová, Senior event manager

Objevte další Case studies