Jednoduchost je
nekonečná dokonalost

Často kladené dotazy

Administrátorské rozhraní

 • 1 Jak jsou má data zabezpečena? Kdo k nim má přístup?

  Data jsou šifrována v naší databázi a má k nim přístup pouze ten, kdo zná uživatelské jméno a heslo k účtu. Tyto údaje lze kdykoli změnit.

 • 2 Jaký je rozdíl mezi pozvánkou (RSVP) a vstupenkou?

  Pozvánka hosty informuje o Vaší události a dává jim možnost potvrdit účast. Po potvrzení účasti je hostovi automaticky zaslána vstupenka, obsahující základní informace a QR kód. Vstupenku si host na akci vezme s sebou.

 • 3 Co mám dělat v případě, že počet hostů přesáhne limit plánu?

  Pokud Vám již nestačí limity Vašeho plánu, v administrátorském rozhraní je lze snadno navýšit. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na podpora@attendu.cz anebo telefonicky +420 702 009 128

 • 4 Jak překopírovat hosty do jiné události?

  Organizujete-li další ročník události a máte stejný nebo podobný seznam hostů, ze staré události si seznam exportujte (Seznam hostů → ikona nastavení → Export) a importujte jej do nové události.

 • 5 Mohu anglicky mluvícím hostům zaslat pozvánku v angličtině?

  Ano, v seznamu hostů jednotlivé hosty označte ve sloupci Anglicky mluvící host. Veškeré pozvánky, vstupenky či poděkování jim budou automaticky doručeny v anglickém jazyce.

Mobilní aplikace

 • 1 Jak se s mobilní aplikací zachází?

  V administrátorském rozhraní na nástěnce události naleznete sekci „Informace pro hostesky“. Stáhněte si jednoduchý PDF návod, ve kterém naleznete informace, jak s aplikací zacházet.

 • 2 Nemá hosteska přístup k citlivým údajům?

  Hosteska má v mobilní aplikaci přístup pouze k základním údajům, jako jsou jméno, příjmení, společnost a další Vámi nadefinovaná pole hostů. Jakmile akce skončí, hosteska je navíc z aplikace automaticky odhlášena a zpětně se již nebude moci přihlásit (např. z domova).

 • 3 Co když si host nepřinese svou vstupenku?

  V případě, že host nepřijde se vstupenkou, hostesce nahlásí své jméno - ta ho následně vyhledá v mobilní aplikaci a odškrtne ručně. Vstupenka proces značně urychlí, hosté však mohou akci navštívit i bez ní.

 • 4 Lze z aplikace přidat hosta během akce?

  Pro případy, kdy příchozí host není na seznamu hostů, je v aplikaci funkce pro ruční přidání. Vyplňte požadované údaje a stisknutím tlačítka hosta přidejte na seznam.

 • 5 Může aplikaci používat více hostesek najednou?

  Ano, k seznamu hostů se může připojit neomezeny počet zařízení. Data jsou zároveň na všech zařízeních automaticky synchronizována.

Kontaktní formulář

Vyplňte prosím jméno a příjmení.

Po odeslání poptávky Vás kontaktujeme ohledně bližších informací.

Nepovedlo se odeslat formulář, zkuste to prosím znova.

Zpráva byla úspěšně odeslána!

Attendu logo Attendu logo iOS application Android application Linka camera icon zavřít Menší akce Větší akce Individuální akce Předchozí Další scroll Písmeno F Písmeno K Písmeno M Písmeno O Písmeno S Písmeno T